Спа-процедури на відпочинку в Закарпатті — рецепт гарного настрою та самопочуття
Меню

Спа-процедури на відпочинку в Закарпатті — рецепт гарного настрою та самопочуття

Поєднати відпочинок у дивовижному Закарпатті з оздоровленням та зміцненням імунітету, відпочити від метушні міста та відновити сили дуже гарна ідея! Рецепт такий: спа-процедури у готелі «Жива вода». Детальніше про них у цій статті. 

Лаунж-зона у спа-готелі

Тут відкриваються неймовірні краєвиди, якими неможливо не захоплюватися. На другому поверсі готелю знаходиться лаунж-зона, яка є частиною spa-центру. Відпочити на зручних лежаках, порелаксувати, розглядаючи гірські пейзажі, які відкриваються з вікна. Почитати улюблену книгу, послухати музику в навушниках або випити смачний коктейль все це можна у лаунж-зоні спа-готелю «Жива вода».

Джакузі

Джакузі на відкритому повітрі з підігрівом води це колосальне емоційне задоволення. Відпочити після важкої праці, перезавантажитися та відновити сили так приємно та потрібно. Гідромасажні ванни тонізують тіло, розслаблюють нервові закінчення, знімають напругу в м’язах. 

Сауна

У спа-готелі «Жива вода» є одразу три сауни: фінська, римська та інфрачервона. Банні процедури вже з першого сеансу зцілюють та омолоджують організм. Відвідування лазні допомагає очистити пори, підвищити пружність шкіри, активізувати обмінні процеси, нормалізувати роботу сальних залоз, втратити зайву вагу. 

Карпатські чани

Величезний чан, сповнений джерельною холодною водою, яка поступово нагрівається до 40-42 градусів, поки ви знаходитеся у ньому. На дно чану кладеться каміння, яке захищає від опіків. Нагрівання розкриває цілющу силу води, тому таке купання здійснює оздоровчий та омолоджуючий ефект. Покращується робота нервової та серцево-судинної системи, зникає втома, з’являється нова енергія, покращується настрій, укріплюється імунітет тощо.

Соляна кімната

Це специфічне приміщення, у якому штучно створений особливий мікроклімат, який імітує умови у підземних соляних печерах. Повітря у приміщенні насичують дрібними частинками солі за допомогою галогенератора. В результаті створюється сприятливий іонний склад повітря для людини. 

У спа-готелі «Жива вода» відвідувачі вдихають пари солотвинської солі. Вода зі Солотвинських соляних озер є високомінералізованою, хлоридно-натрієвою та лікувальною. У сольовому розчині містяться рідкісні елементи: бром, фтор, цезій, силіцій та інші. Повітря, насичене іонами солотвинської солі, чинить протизапальну, бактерицидну дію, покращує кровообіг та обмін речовин. Алергія, дерматологічні хвороби, захворювання опорно-рухового апарату, неврози основні показання до відвідування соляної кімнати. 

Відпочинок на Закарпатті у «Живій воді»

У нашому спа-готелі кожен турист знайде собі справу по душі. Крім власного спа-центру, у нас є басейн, два ресторани, дитячий майданчик. Поблизу готелю є підйомники на відомі гірськолижні траси. Жива вода це поєднання активного відпочинку в Закарпатті зі спокійним відновленням сил та оздоровленням організму. Чекаємо на вас!