Інфраструктура готелю Жива вода в Закарпатті

Наша інфраструктура

СПА - готель «Жива вода» потурбувався про кожного гостя, забезпечивши можливості цікавого дозвілля як для любителів активного відпочинку, спортсменів, так і для тих, хто прагне порелаксувати і набратися сил.

Басейн

25-метровий басейн з п’ятьма доріжками — єдиний у своєму роді басейн подібного зразку в даній місцевості. Він чудово підходить для тренувань професійних спортсменів — плавців та тріатлоністів, адже обладнаний 2 вишками: 3 і 5 м для стрибків у воду.

Баня на дровах

і карпатський чан

Повноцінний відпочинок та релакс чекає наших гостей у куточку, де розташовані руська лазня і карпатський чан. Перша представляє собою класичну парну з віниками, полицями і кімнатою відпочинку. У чані ви можете розслабитися в приємно-гарячій купелі, насолоджуючись гірськими краєвидами довкола.

Соляна кімната

Спеціально облаштована кімната з мікрокліматом, який максимально наближений до умов природних соляних печер. Повітря тут насичене мікрочастинками солі та мінералів, а тому надзвичайно корисне для вашого здоров'я та краси.

Ресторани

На території готелю розташовано два ресторани, де для гостей готують страви закарпатської, української та європейської кухні. Один із закладів оформлений в сучасному європейському стилі і чудово підходить для святкування банкетів та корпоративів. Другий ресторан в українському стилі приваблює відвідувачів по-справжньому домашнім затишком.

Парковка

На території готелю є безкоштовна парковка з цілодобовою охороною на 40 паркувальних місць. Тут гості можуть розмістити свої автівки, квадроцикли, байки або велосипеди.