Меню

SPA

Власний SPA - комплекс, який налічує баню на дровах, карпатський чан, джакузі під відкритим небом, масажну кімнату, соляну кімнату, закриту з панорамними вікнами лаундж зону та зону для відпочинку на свіжому карпатському повітрі. Фінська сауна, римьска парна, інфрачервона сауна, душ шарко та літнй душ, сінна відпочинкова кімната. Масажер для ніг, який викладеней з каменю

Римська парна

Сучасна римська парна — це приміщення з мармуровими лежаками, які підігріваються зсередини. Від інших типів бань римські терми відрізняються тим, що вологість повітря в них наближається до 100%. Використання різноманітних ароматичних масел та трав’яних настоїв сприяє додатковому розслабленню.

Фінська сауна

Сауна з давніх-давен вважається способом оздоровлення. Справа в тому, що гарячий і сухе повітря викликає найбільш активне потовиділення, що є відмінним способом виведення шлаків з організму. Висока температура посилює кровообіг і обмін речовин. При цьому підвищується загальний тонус, поліпшується кровообіг і знімається втома.

Інфрачервона сауна

Інфрачервона сауна – це спеціальне приміщення, у якому людське тіло перебуває під дією інфрачервоних випромінювачів. Зроблена така конструкція з натуральної деревини, аби під час перебування в ній на особу діяли лише натуральні, корисні елементи. Так, у сауні в повітря виділяються фітонциди, які вбивають та пригнічують зростання хвороботворних бактерій.

Джакузі

Гідромасажні ванни є свого роду оздоровчим комплексом. Адже гідромасаж - це процес, який підсилює кровообіг і активізує роботу серця, приводить до видалення з організму токсинів і шлаків, ефективний при профілактиці варикозного розширення вен.

Масажний кабінет

Загальний масаж тіла вважався одним з найбільш ефективних способів розслабитися і оздоровитися.

Сінна кімната

З давніх-давен вважалося правильним після інтенсивного банного миття з ароматними віниками і гарячою парою відпочити трохи, а краще поспати! Ексклюзивно в нашому СПА-центрі ми пропонуємо відпочинок в сінної кімнаті після банних процедур!

Лаундж - зона

Тут Ви зможете порелаксувати, розглядаючі гірські пейзажі та смакуючи коктейль або просто почитати улюблену книгу.