СПА-процедури в готелі «Жива вода» в Закарпатті

SPA

Власний СПА-комплекс, який включає баню на дровах, карпатський чан, джакузі під відкритим небом, масажну кімнату, соляну кімнату, закриту лаунж-зону з панорамними вікнами та зону для відпочинку на свіжому карпатському повітрі. А також фінську сауну, римську парну, інфрачервону сауну, душ шарко та літній душ, сінну кімнату для відпочинку. Масажер для ніг, який зроблений з каменю

Римська парна

Сучасна римська парна — це приміщення з мармуровими лежаками, які підігріваються зсередини. Від інших типів бань римські парни відрізняються тим, що вологість повітря в них наближається до 100%. Використання різноманітних ароматичних масел та трав’яних настоїв сприяє додатковому розслабленню.

Фінська сауна

Сауна з давніх-давен вважається способом оздоровлення. Справа в тому, що гаряче і сухе повітря викликає найбільш активне потовиділення, що є відмінним способом виведення шлаків з організму. Висока температура посилює кровообіг і обмін речовин. При цьому підвищується загальний тонус, поліпшується кровообіг і знімається втома.

Інфрачервона сауна

Інфрачервона сауна – це спеціальне приміщення, у якому людське тіло перебуває під дією інфрачервоних випромінювачів. Зроблена така конструкція з натуральної деревини, аби під час перебування в ній на особу діяли лише натуральні, корисні елементи. Так, у сауні в повітря виділяються фітонциди, які вбивають та пригнічують зростання хвороботворних бактерій.

Джакузі

Гідромасажні ванни є свого роду оздоровчим комплексом. Адже гідромасаж - це процес, який підсилює кровообіг і активізує роботу серця, приводить до видалення з організму токсинів і шлаків, ефективний при профілактиці варикозного розширення вен.

Масажний кабінет

Загальний масаж тіла вважався одним з найбільш ефективних способів розслабитися і оздоровитися.

Сінна кімната

З давніх-давен вважалося правильним після інтенсивного банного миття з ароматними віниками і гарячою парою відпочити трохи, а краще поспати! Ексклюзивно в нашому СПА-центрі ми пропонуємо відпочинок в сінній кімнаті після банних процедур!

Лаундж - зона

Тут Ви зможете порелаксувати, розглядаючі гірські пейзажі та смакуючи коктейль або просто почитати улюблену книгу.