Екскурсії по Закарпаттю з готелю Жива вода
UA
EN
DE
Бронювання: +38 (067) 370 84 73 +38 (098) 776 88 90 Рецепція: +38 (067) 370 84 71
Меню

Екскурсії по Закарпаттю

СПА - готель «Жива вода» знаходиться у мальовничому куточку українських Карпат – Міжгір’ї. Незалежно від того, в яку пору року ви потрапите у Міжгір'я, краса природних див і визначних пам'яток України незмінно зачарує вас. А щоб ви змогли в повній мірі відкрити для себе велич українських Карпат, ми допомагаємо нашим гостям організовувати екскурсії по всьому Закарпатті. Напрямки, які користуються особливим попитом: озеро Синевир, водоспад Шипіт, гора Гемба, замок Паланок, термальні джерела, ведмежий заповідник та с. Колочава з його етно-музеєм архітектури та побуту.

ОЗЕРО СИНЕВИР

Перлиною Закарпаття є високогірне озеро Синевир, яке знаходиться на відстані 30 км від готелю. Це найбільше і найглибше високогірне озеро України площею близько 7 га, яке утворилося 10 тисяч років тому на висоті 989 метрів над рівнем моря. Синевир справедливо вважається найкоштовнішим природним скарбом Національного природного парку «Синевир» і є однією з візитних карток українських Карпат.

ВОДОСПАД ШИПІТ

Водоспад Шипіт — справжнє диво природи, заховане серед могутніх гір та лісів, на відстані 30 км від Міжгір'я, близько села Пилипець. Він зачаровує своїми мальовничими каскадами води, які падають вниз з 14-метрової висоти. Милуватися водограєм можна будь-якої пори року, навіть взимку, коли круті скелі вкриваються снігом. Проте найбільш прекрасний водоспад у весняну пору, адже навесні сніг тане і робить його ще більш бурхливим та повноводим. З 1993 року щороку тут проводиться фестиваль неформалів під назвою Шипіт.

ГОРА ГЕМБА

Гемба — одна з найвищих гір (1491 м) масиву Полонина Боржава та одне з найкрасивіших місць Закарпаття. Влітку на її вершині повсюди, куди не глянь, розкинулися барвисті килими різнотрав'я, а сама гора знаходиться в оточенні густого букового лісу. А взимку Гемба зустрічає відвідувачів найдовшою українською гірськолижною трасою, приблизно 3,5 км, до якої ведуть одразу 8 підйомників. На північних схилах гори розташований один з найвідоміших водоспадів України — Шипіт.

ЗАМОК ПАЛАНОК

Один з найгарніших замків Закарпаття — Паланок в Мукачеві. Він майже повністю зберігся і є визначною пам'яткою міста. Найстаріший, Верхній замок XІV ст., був реконструйований у XVIIІ ст., і знаходиться на самій вершині гори. Звідси відкриваються мальовничі краєвиди Мукачева та навколишньої території. На 6 м нижче, на терасі, стоїть Середній замок XVII ст. Ще на 10 м нижче розташований Нижній замок, будівництво якого було завершено у 1670 р. На території замку Паланок є криниця, куди, за легендою, якщо кинути монетку та загадати бажання, то воно обов'язково збудеться. А ще бажання може здійснитися, якщо потриматися за палець скульптури князя Корятовича, — одного з колишніх володарів замку.

ТЕРМАЛЬНІ ДЖЕРЕЛА

У с. Велятино (65 км від комплекса) знаходяться термальні ванни з мінеральною водою температурою 36-38 градусів, яка видобувається зі свердловини глибиною 100 м Велятинського родовища. Велятинські води унікальні за своїм складом і відрізняються від термальних вод Берегово і Косино високим вмістом йоду і заліза. Купання в них значно оздоровлює організм і допомагає при різноманітних захворюваннях.

РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР БУРИХ ВЕДМЕДІВ

На території національного природного парку «Синевир» знаходиться Реабілітаційний центр для бурих ведмедів, який займає площу 12 га. Зараз у ньому живуть більше 20 ведмедів, для яких облаштовані всі умови.

СЕЛО КОЛОЧАВА

Знаходиться поруч з озером Синевир та приваблює туристів своїм етно-музеєм під назвою «Старе село». Це перший сільський музей архітектури та побуту на Закарпатті, який відтворює матеріальне, духовне та культурне життя на Верховині, де поєдналося безліч етнічних груп, народів та культур. Відвідувачі можуть оглянути будинок кузні 30-40-х років ХХ століття зі знаряддями праці, зібраними з усієї України та будинок угорської жандармерії. Неподалік від музею знаходиться форельне господарство, де можна порибалити і скуштувати приготовлений закарпатськими кухарами улов.