Правила проживання у спа - готелі "Жива Вода" з тваринами

Правила та вимоги при розміщенні гостей з тваринами в спа - готелі «Жива Вода»

СПА - Готель «Жива Вода» піклується про те, щоб перебування гостей та їх улюбленців було комфортним і в той же час не завдавало клопоту та дискомфорту іншим гостям. З цією метою були розроблені правила проживання та відпочинку з домашніми тваринами на території спа - готелю «Жива Вода».

1.У готелі проживання з тваринами 300 грн за добу. Готель залишає за собою право визначати, чи можливе проживання даної домашньої тварини в номері.

2. При поселенні в готель з домашніми тваринами , гість зобов'язаний ознайомитися з « Умовами проживання гостей з тваринами » і поставити підпис, що підтверджує згоду з даними правилами. 

3. Гості, які прибули на відпочинок в готель з домашніми тваринами повинні мати довідку від ветеринарного лікаря з відміткою про всі щеплення вихованця. 

4. Згідно законодавчих та регуляторних документів України, вигул собак середніх та великих розмірів дозволяється тільки в намордниках. 

5. Вигул домашніх тварин на території готелю і на газонах - строго заборонений.

6. Вигул тварини відбувається тільки у спеціально призначених для цього місцях. 

7. Годувати домашніх тварин виключно з посуду, визначеного для годування тварин. Годування тварин з посуду,  що належить готелю і визначено для користування гостей, суворо забороняється. 

8. Залишати домашніх тварин без нагляду господарів в номері готелю або на території готелю не дозволяється. 

9. Брати з собою домашніх тварин в ресторан , сауну, дитячий майданчик та інші місця загального користування не дозволено.

10. Забороняється мити домашніх тварин у душових кабінах номера , використовувати для них рушники , простирадла та інші постільні приналежності, які визначені для  використання гостей, і що належать готелю. 

11. Забороняється вичісувати домашніх тварин в номері готелю і холі корпусу. 

12. Гість зобов'язаний забезпечити відсутність домашньої тварини під час прибирання номера співробітниками готелю або проведення ремонтних робіт в номері. 

13. Готель залишає за собою право розірвати угоду з гостем, які проживають з тваринами:

·         у випадку порушення правил проживання,

·         у випадку агресивної, неадекватної, галасливої поведінки домашньої тварини.

15. При поселенні в готель з домашнім улюбленцем , гість зобов'язаний у разі пошкоджень -  оплатити нанесені готелю матеріальні збитки в повній мірі згідно затвердженого прейскуранту.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь до адміністратора готелю за телефонами:

+38 (067) 370 84 71 +38 (098) 7768890

 

ПРИЄМНОГО ВІДПОЧИНКУ У СПА - ГОТЕЛІ "ЖИВА ВОДА"!