Блог
Меню

Блог

Римська парна у спа-готелі «Жива вода» — для вашого здоров’я та краси
У спа-комплексі готелю «Жива вода» є римська парна. Сьогодні поговоримо про її корисні властивості та особливості відвідування.
Детальніше
Спа-процедури на відпочинку в Закарпатті — рецепт гарного настрою та самопочуття
Поєднати відпочинок у дивовижному Закарпатті з оздоровленням та зміцненням імунітету, відпочити від метушні міста та відновити сили — дуже гарна ідея! Рецепт такий: спа-процедури у готелі «Жива вода». Детальніше про них —у цій статті.
Детальніше
Догори: огляд найпопулярніших гірських підйомників Закарпаття
Відпочинок в Закарпатті взимку — це, звісно, про лижі та про гори. Краще гір можуть бути тільки гірські підйомники, які доставлять вас до вершини гори. А потім… незабутній спуск на лижах по засніжених схилах. У цій статті розповімо про підйомники на популярні гори Закарпаття.
Детальніше
Соляна кімната у спа-готелі: переваги природного методу оздоровлення
Повноцінна заміна природної соляної печери існує? Так, і це соляна кімната (галокамера). У спа-готелі «Жива вода» є це рукотворне диво. Детальніше про нього розповімо у цій статті.
Детальніше
5 міфів про відпочинок на Закарпатті
Сюди неможливо доїхати, все дорого, нема на що подивитися — іноді можна почути про відпочинок в Закарпатті. Так, враження від відвідування тих чи інших місць у людей різні, але навряд чи той, хто таке стверджує, взагалі відпочивав тут. Розглянемо найбільш суперечливу інформацію про Закарпаття та спростуємо популярні міфи.
Детальніше
Місцеві делікатеси, термальні джерела, загадкові замки та інші причини відвідати Закарпаття
Закарпаття — особливе місце, яке приносить задоволення для душі і тіла. Для читачів нашого блогу, які планують відпочинок в Закарпатті, ми розкажемо, чим цей край точно підкорить вас.
Детальніше
Вражаюче Міжгір'я: що подивитися під час відпочинку в Закарпатті
Міжгір’я — мальовниче селище, яке ми радимо вам відвідати якнайшвидше під час відпочинку в Закарпатті. Тут на вас чекає магія гір, чисте повітря, джерельна вода та чарівна природа
Детальніше
Карпатський чан: цілюща сила води для оздоровлення та омолодження
Про лазню у готелях Закарпаття не чув мабуть тільки ледачий, а чи чули ви про карпатські чани? Туристи готельно-оздоровчого комплексу «Жива вода» знають про нього, тому що у нашому готелі можна спробувати купання у справжньому карпатському чані
Детальніше
Активний відпочинок в Закарпатті взимку: на чому покататися, крім лиж
Закарпаття завжди з радістю чекає гостей, тому що має чим їх пригостити, порадувати та розважити. Зимові розваги під час відпочинку на Закарпатті — не тільки традиційні лижі. А що ще?
Детальніше