Сезон піших прогулянок у гори у розпалі! Збирайте рюкзак, бо ми вже готові порадити вам найкращі маршрути, куди обов’язково треба потрапити під час відпочинку в Закарпатті. Деякі з них знаходяться зовсім поруч зі спа-готелем«Жива вода».
Полонина Боржава — відпочинок на Закарпатті
Полонина Боржава є другим за висотою та площею гірським масивом Закарпаття з чотирьох існуючих. Боржава знаходиться між річками Латориця та Ріка. У цьому районі знаходяться населені пункти Пилипець, Подобовець, Розтоки, Ізки.
Обійти пішки всю половину за один день, звісно, неможливо. Тому пропонуємо почати з гори Гимба, яка вражає мандрівників своєю масштабністю та привабливими панорами.
Гора Гимба — одна з найвищих гір Полонини Боржави висотою 1491 метри. Навколо гори розкинувся чарівний буковий ліс, а на вершині — килими різнотрав’я. Відвідайте це місце, щоб насолодитися неперевершеними панорамами гір, прогулятися просторими полонинами та провести незабутній пікнік просто неба на вершині. На північних схилах Гимби знаходиться один з найвідоміших водоспадів України — Шипіт.
Водоспад Шипіт — відпочинок у Закарпатті
Включений до екскурсії на гору Гимба.
Шипіт, одне з семи природних чудес України, знаходиться на північних схилах Полонини Боржави, серед крутих скель та лісів. Подивитися на водоспад можна як зверху, так і знизу. Туристи люблять спостерігати за стрімким потоком води, а потім придбати сувеніри на згадку та зробити паузу на обід у традиційній колибі.
Хребет Пишконя та озеро Дике
Хребет знаходиться у південно-східній частині Міжгірського району, є частиною масиву Ґорґани. Також поряд розташований Національний природний парк «Синевир». Якщо стартувати з с. Синевир, до вершини хребта треба подолати вісім кілометрів. Також сходження можна починати з селища Колочава.
Найбільші вершини Пишконя — це Негровець (1707 м.), Ясновець (1600 м.), Дарвайка (1502 м.). Піднявшись на гори, ви будете зачаровані довколишніми краєвидами. Ялівцевий ліс доходить майже до вершин. А якщо ви хочете провести ночівлю на хребті, то побачите дивовижний світанок.
Відстань хребта Пишконь від спа-готелю«Жива вода» — близько 23 км.
Синевирський перевал
Синевирський, також відомий як Міжгірський перевал, вважають воротами до рівнинного Закарпаття. Висота перевалу становить близько 800 метрів над рівнем моря. Мандрівники приїздять сюди, щоб насолодитися неймовірним краєвидом, який відкривається з вершини. Взимку тут можна покататися на лижах та сноубордах, а влітку — цікаво провести час, прогулюючись мальовничими галявинами.
Чому варто зупинитися на перевалі?
Відпочинок в Закарпатті— особливості піших походів
Походи в гори можуть тривати як один день, так і кілька з ночівлею у наметах. Ви можете самостійно планувати маршрут (не радимо, якщо ви не місцевий та погано орієнтуєтеся), так і з досвідченим гідом. Тривалість екскурсійного туру від 5 годин до кількох днів. Час виїзду за попередньою домовленістю. Транспорт —мікроавтобус або легковий автомобіль. Можлива перерва на обід. Організовуємо як індивідуальні, так і групові подорожі. Звертайтеся до адміністрації спа-готелю«Жива вода» для організації екскурсій. Приємних подорожей!
Спа-готель«Жива вода» знаходиться у самому серці Закарпаття — селищі Міжгір’я. Для вас на території готелю є: