Активний відпочинок в Закарпатті взимку: на чому покататися, крім лиж

Закарпаття завжди з радістю чекає гостей, тому що має чим їх пригостити, порадувати та розважити. Зимові розваги під час відпочинку на Закарпатті— не тільки традиційні лижі. А що ще?

Катання на снігоходах

Взимку туристи в Закарпатті можуть відправитися у захоплюючу подорож на швидкісних снігоходах у супроводі кваліфікованих інструкторів. Гірські снігоходи завдяки довгим гусеницям та потужним двигунам дозволяють легко пересуватися по пухкому та глибокому снігу. Катання на снігоходах — це неймовірний адреналін, а отже — відчуття драйву та яскраві емоції гарантовані. Під час такого активного відпочинку в Закарпатті ви зможете насолодитися швидкістю у поєднанні з фантастичною природою карпатських гір.

Де є?

Покататися на снігоходах можна у селищі Пилипець.

Зимова рибалка

Не тільки активний відпочинок можливий у зимовому Закарпатті. Рибалка в одному з форелевих господарств — розвага, яку можна віднести до медитації. Адже вона заспокоює та покращує настрій. А ще тут в Закарпатті завжди клює, тож без улову ви не залишитеся. Чоловіки будуть у захваті!

Де є?

Найбільші форелеві господарства знаходяться у селищах Воловець, Колочава, Поляна та ін.

Відпочинок в Закарпатті у готельно-оздоровчому комплексі «Жива вода»

Неважливо — усім звичні лижі чи щось зі списку вище, приїздіть на Закарпаття! Якщо любите активний відпочинок на лижах — знайдете його у «Живій воді». Готель знаходиться на висоті 600 метрів над рівнем моря. Ця висота є найбільш оптимальною для занять фізичною активністю та фізичного відпочинку. 

Поряд прокладено безліч гірських маршрутів, також нашим туристам пропонуємо трансфер до найближчих підйомників. До найближчого підйомника у Міжгір’ї — 4 км. Після активного відпочинку у горах пропонуємо відновити сили у готелі. 

На нашій території знаходяться два ресторани з української та європейською кухнею, де можна скуштувати смачні деруни та закарпатський бограч. Потім гарненько попаритися у руській лазні або зануритися в карпатський чан з духмяними карпатськими травами. А ще зайти оздоровитися до соляної кімнати. Повний релакс та оздоровлення!

Чекаємо на вас у нашому готельно-оздоровчому комплексі!