Вражаюче Міжгір'я: що подивитися під час відпочинку в Закарпатті

Міжгір’я мальовниче селище, яке ми радимо вам відвідати якнайшвидше під час відпочинку в Закарпатті. Тут на вас чекає магія гір, чисте повітря, джерельна вода та чарівна природа. 

Міжгір’я знаходиться у долині річки Ріка, оточене гірськими масивами Боржава та Внутрішні Ґорґани. Це місце заслужило любов туристів у першу чергу завдяки популярним туристичним маршрутам, озеру Синевир, Синевирському національному парку та Реабілітаційному центру бурих ведмедів. Також неподалік від селища знаходяться відомі гірськолижні маршрути на гори Маковиця та Гемба.

Давайте разом пройдемося стежками величних гір та зупинимося у Міжгір’ї та місцях, що поряд

Озеро Синевир 

Про найглибше та найбільше високогірне озеро в Україні чув кожен школяр на уроках географії. Озеро утворилося 10 тисяч років тому на висоті 989 метрів над рівнем моря. Це візитна картка Карпат на найкоштовніший скарб Національного природного парку «Синевир». У чистій воді озера відзеркалюються стрункі багаторічні ялини. Рекомендуємо обов’язково тут побувати під час відпочинку на Закарпатті!

Село Колочава

Селище знаходиться поряд з озером Синевир. Тут розташована відома етнографічна пам’ятка — етно-музей «Старе село». Музей є першим на Закарпатті місцем, де відтворено матеріальне, культурне та духовне життя на Верховині. Відвідувачі зможуть перенестися у будинок 30-40 років XX століття, у якому зібрані знаряддя праці з усієї країни та будинок угорської жандармерії.

Гора Гемба

Барвисті килими різнотрав’я в оточенні букового лісу так виглядає одна з найвищих гір (1491 м) масиву Полонина Боржава улітку. А взимку на горі знаходиться найдовша гірськолижна траса (3,5 км). До неї ведуть одразу 8 підйомників. Сюди варто приїхати тим, хто обрав відпочинок у Закарпатті.

Термальні джерела у с. Велятино

У селищі Велятино знаходяться Термальні джерела з мінеральною водою, яка має унікальний склад і високий вміст заліза та йода. Глибина свердловини Велятинського родовища становить 100 метрів, а температура термальних ванн 36-38 градусів. Занурення у джерела здійснює оздоровчий вплив на нервову, серцево-судинну системи, опорно-руховий апарат, ефективне для лікування гінекологічних захворювань та порушень обміну речовин.

Водоспад Шипіт

Серед могутніх лісів на відстані 30 км від Міжгір’я знаходиться водоспад, який відомий своїми захоплюючими каскадами води. Висота водоспаду 14 метрів. Під час відпочинку в Закарпатті туристи приїздять сюди навіть взимку, але найкращі краєвиди відкриваються навесні.

Реабілітаційний центр бурих ведмедів

Центр знаходиться на території природного парку «Синевир» і займає 12 гектар. На території реабілітаційного центру живуть більше двадцяти бурих ведмедів, для яких створені найкращі умови.

Відпочинок в Закарпатті у готельно-оздоровчому комплексі «Жива вода»

Запрошуємо до готелю «Жива вода»! Ми знаходимося у самому центрі Міжгір'я. Відпочинок на території готелю, катання на лижах або екскурсії — як забажаєте. Неймовірні гірські пейзажі Міжгір’я варто побачити на власні очі!

А після цікавих та насичених екскурсій запрошуємо відновити сили на території нашого комплексу. Тут є все для цього: басейн, джакузі, карпатський чан, баня, соляна кімната, бювет, лаунж-зона. До зустрічі у «Живій воді»!