5 міфів про відпочинок на Закарпатті

5 міфів про відпочинок на Закарпатті

Сюди неможливо доїхати, все дорого, нема на що подивитися — іноді можна почути про відпочинок в Закарпатті. Так, враження від відвідування тих чи інших місць у людей різні, але навряд чи той, хто таке стверджує, взагалі відпочивав тут. Розглянемо найбільш суперечливу інформацію про Закарпаття та спростуємо популярні міфи.

Міф 1.Дорого та поганий сервіс

Це неправда. Відпочинок у Закарпатті дешевше, ніж у багатьох регіонах України. Це стосується і цін на готелі, і на їжу. Середня вартість проживання на одну добу 1000 грн, обіду від 100 грн. Звичайно, ціни у кожному готелі різні, також різні класи номерів, але якщо ставити за мету знайти бюджетне житло, це, без сумнів, можливо. 

Стосовно сервісу, він не гірше, ніж в інших областях України. А багато у чому навіть краще. Головна перевага в тому, що відпочинок в Закарпатті доступний протягом цілого року. Це не сезонний туризм, як море влітку та лижі взимку, тому сервіс тут постійно покращується.

Міф 2.Важко дістатися

У найпопулярніші міста Закарпаття, такі як Воловець, Свалява, Мукачево, легко доїхати поїздами напрямку Київ-Львів. А вже далі можна планувати свій відпочинок на Закарпатті та доїхати до сел або інших міст на автобусі або автомобілі. Також поряд з Закарпаттям є аеропорти у Львові, Кошице та Будапешті.

Міф 3. Нема де плавати

Якщо гірські річки це для вас екстрим, то поплавати можна у басейнах, які є на території багатьох готелів. А також у Закарпатті чарівні озера з чистою водою та лікувальні термальні джерела, які знаходяться у Берегово, Косино, Мукачево, Велятино і не тільки.

Міф 4. Незрозуміла мова жителів

Так, багато закарпатських сіл мають специфічний діалект. Але це не дивно, що жителі спілкуються по-своєму, так, як вони звикли. Не бійтеся, люди у цій місцевості вільно спілкуються різними мовами: російською, угорською, румунською та навіть італійською. Туристи, які планують відпочинок в Закарпатті, легко долають труднощі зі спілкуванням. А взагалі це ж дуже цікаво почути нові діалекти рідної мови.

Міф 5. Одноманітний відпочинок

Іншими словами, деякі люди вважають, що під час відпочинку в Закарпатті нема чим зайнятися та на що подивитися. І це абсолютно не так! Дозвілля у Закарпатті може бути дуже різноманітним, причому протягом року, а не тільки влітку чи взимку. 

  • екскурсії — закарпатські замки, озеро Синевир, водоспад Шипіт тощо;
  • винні дегустації у численних погребах та на винних фестивалях;
  • рибалка на форелевих господарствах;
  • зимові розваги — лижі, сноутюбінг у горах;
  • занурення у карпатські чани;
  • купання в термальних водах;
  • смакування стравами національної кухні та кухонь інших країн.


Якщо ж ви плануєте спокійний відпочинок в Закарпатті, це теж гарна ідея. Тоді обирайте готель, у якому є все необхідне на території. 

Спа-готель «Жива вода»

Наш готель знаходиться у самому серці Карпат селищі Міжгір’я. Тут поєдналися мальовничі гірські краєвиди, чисте повітря та джерельна вода. У готелі комфортні номери, у яких так приємно відпочити після активного дня, басейн, лаунж-зона. Смачно поїсти можна у двох наших ресторанах з українською та європейською кухнею. 

На території готелю є розваги і для дітей, і для дорослих. А неподалік розташовані відомі гірськолижні траси та місця, які варто відвідати під час відпочинку в Закарпатті.

Чекаємо на вас у спа-готелі «Жива вода»!